avea 4 çeker reklam müziği

Avea Reklamlarındaki fasulye ile optiğin oynadığı 4 çeker jipin fon müziğinin melodika notaları aşağıdaki gibidir.Çalıp arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.Resmi büyütmek için üzerine tıklayın

 

avea lalala şarkısı
avea reklam müziği

 

Avea 4 çeker reklam filminin müziğindeki şarkının çalınışı şöyledir.13 tuşlu melodika ve diğer melodikalar ile çalınabilir.Notaların isimleri altına yazılmıştır.Bazı notalar alt alta üç tanedir.Bu bölümlerde her üç notaya birden basılacak.

 

Notadaki müziği dinlemek için aşağıdaki playeri kullanın.

 

Reklamı dinlemek için aşağıdaki playeri kullanın.

Sonbahar

Sonbahar şarkısını dinlemek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.Sonbahar şarkısının notaları bulunmamaktadır.Dinleyerek öğrenebilirsiniz.

Sevgiler olsun

Sevgiler olsun şarkısını dinlemek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.Sevgiler olsun şarkısının notaları bulunmamaktadır.Sevgiler olsun müziğini dinleyerek öğrenebilirsiniz.

Özlemimiz var şarkısı

Özlemimiz var şarkısını dinlemek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.Özlemimiz var şarkısının notaları bulunmamaktadır.Özlemimiz var müziğini dinleyerek öğrenebilirsiniz.

Küçük Dere

Küçük Dere şarkısını dinlemek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.Küçük Dere şarkısının notaları bulunmamaktadır.Müziğini dinleyerek öğrenebilirsiniz.