Melodika Notaları

Melodika notaları,flüt notaları,melodikanın çalınışı,flütün çalınışı,melodika şarkı notaları,melodikayla şarkı notaları,melodika tuşlarının notaları, melodika şarkıları,melodika dinleme sitesi,okul şarkılarının müzikleri,melodica çalınışı resimleri,melodika notaların yerleri,şarkı notaları,melodikadaki notalar sitemizde bulacağınız içeriklerdir.


Melodikanotalari.com sevdiğimiz,duyduğumuz,söylediğimiz birbirinden güzel şarkıları melodika ile çalabilmek için hazırlanan bir sitedir.Sitemizdeki okul şarkılarının melodika notalarına kolayca ulaşabilmek için arama kutucuğunu kullanabilirsiniz.

Custom Search

melodika notaları sitemizde 13 tuşlu melodika,27 tuşlu melodika,32 tuşlu melodika, 35 tuşlu melodika, 37 tuşlu melodika çeşitleri için hazırlanmış şarkılar bulunuyor …Sitemizdeki şarkıların notaları aynı zamanda flüt notası,org notası,piyano notası,keman notası olarak diğer enstrumanlar ile de çalınabilir.

13 tuşlu melodika

Bu sitede okul şarkılarının melodika notaları ve flüt notaları,melodika ile çalınabilen şarkıların sözleri ve müzikleri ile beraber yer almaktadır.Melodika notalarını keman notası ,piyano notası olarak da kullanabilirsiniz.


Bir müzik aleti çalmak çocuklarda hafızayı ve zekayı geliştiriyor.Bilim adamları müzik aleti çalmanın beynin sol tarafını güçlendirdiğini tespit etti.Müzik eğitimi almış çocukların öğrendikleri bilgilerin,daha fazlasını hatırlamalarını sağladığı belirtildi.Siz de kendinize ya da çocuğunuza müzik aleti almak isterseniz bizden ön bilgi alabilirsiniz.Lütfen bizimle iletişime geçin
Bu siteyi beğendiysen : FaceBook ta paylaş


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS